שנה חדשה, התחלה חדשה

אחרי תקופה של שקט ב"בלוגרית" הגיע זמן עדכונים והתחלות חדשות.

בחודשים האחרונים הייתי פחות פנויה לכתיבה בבלוג, בגלל כמה סיבות עיקריות.

קליקטייל גדלה והולכת, ותהליך גיוס של מנהלי מוצר לצוות שלי היה ארוך ולא פשוט. בסופו של דבר, ממש בדקה התשעים, מצאתי שתי מנהלות מוצר מוכשרות ומקסימות, שאני בטוחה שהתרומה שלהן למוצר ולחברה תהיה מעולה. היה לי מאוד חשוב למצוא אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, כי המוצר של קליקטייל הוא כמו שאתם יודעים "הבייבי" שלי.

סיבה נוספת לחשיבות הגדולה לגיוס צוות מוצר חזק, היא שידעתי שאני עומדת בפני חופשה ארוכה החל מספטמבר, כשהתינוקת האמיתית שגדלה בתוך הבטן שלי תחליט לצאת לעולם.

אז כן, שנה חדשה והתחלה חדשה.

הבת שלי (ושל אבא שלה, כמובן), ורדרדה ומקסימה, יצאה לעולם בשבוע הראשון של ספטמבר, ובימים אלה היא והחיתולים שלה והחיוכים שלה ממלאים את עולמנו.

הבהרה – הבלוג הזה לא עומד להפוך להיות בלוג בענייני חיתולים וקקי.
לשמחתי, לאחר השוק הראשוני גיליתי שאני עדין אני, ובנוסף לעולם התינוקות שללא ספק מעניין אותי עכשיו מאוד, עדין מעניינים אותי גם העולמות שעניינו תמיד, והבלוג ימשיך לעסוק בעולם האינטרנטי, ניהול מוצר, ומה שבינהם.

בקרוב יתחדש זרם הפוסטים, עולם הרשת לא נח, וללא ספק יש על מה לדבר ולכתוב. אני חושבת ומקוה שבקרוב גם יהיו לי האנרגיה והזמן.

בינתים חברים יקרים, שתהיה לכם שנה נהדרת. התחלות חדשות, המשכים מרגשים, הרבה עשיה, ומעבר לכל בריאות ושמחה לכם ולכל האהובים עליכם.

להתראות בתשע"ב.

 

 

 

פוסטים קשורים (בדרך זו או אחרת)

8 תגובות

  1. Happy new year to everyone

  2. מזל טוב!! שתהיה שנה מקסימה

  3. מזל טוב! ובהצלחה 🙂

  4. הדס שיינפלד

    תודה לכולם על הברכות.

  5. מזל טוב. קיוויתי שההעלמות מסיבות טובות. בהצלחה עם התינוקת והמשך הצלחה עם הבייבי.
    שתמשיך לחייך ולהפתיע עם טריקים חדשים כל כמה שבועות (בעצם ימים, בעצם שעות). תתכונני להמציא תרגילים חדשים כדי להתמודד עם השינויים שלה כל כמה שבועות (בעצם ימים, בעצם שעות).

  6. מזל טוב. שרק ילך בקלות, ושתהיה שנה טובה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *