פרד ווילסון וה – Samdroids

 

גם בימים מאוד עמוסים, כשאני לא ממש מצליחה להתעדכן בבלוגים שמעניינים אותי, וקורא ה-RSS שלי נוזף בי עם אלפי פוסטים שעוד לא הסתכלתי אפילו על הכותרת שלהם, את הפוסטים של פרד ווילסון אני קוראת.
אני שואלת את עצמי למה דווקא את הפוסטים שלו, והתשובות דווקא די ברורות לי.

ראשית, הוא כמובן מעניין – מדובר באיש חכם ומעניין, מעודכן עד לטרנד האחרון וחוזה טרנדים בעצמו. מהפוסטים שלו עולה האהבה שלו לתחום האינטרנט, לאנשים שעוסקים בו, ובכלל אהבה לבני אדם. הרבה בלוגים מקצועיים עסוקים בלהיות מגניבים ובקורתיים, וקצת נמאס לי מהטון השלילי/מזלזל/ציני. נעים לקרוא מישהו שלא מתביש להיות חיובי.

מעבר לכך, הפוסטים שלו קצרים ולא טרחניים. הוא מקפיד לכתוב כמעט כל יום, אבל אם הוא עייף או בנסיעה הוא יספר שזה המצב, ויכתוב רק שתיים שלוש פסקאות. הוא גם משתדל לחנך וללמד, בטון מאוד חברותי ולא מאיים, היתה לו סדרה של פוסטים בימי שני שלמדו עקרונות בסיסיים שלומדים בתארי MBA, עכשיו יש לו סדרה של פוסטים שמסבירים מונחים עסקיים/טכנולוגיים, ובימי שישי יש fun friday, כשמו כן הוא.

אני גם מאוד אוהבת שהוא מקפיד ליצר קהילה סביב הבלוג, מגיב לתגובות בו, משתמש ב"חוכמת ההמונים" בכך שהוא מתיעץ, שואל, משתף, הוא מצליח ממש ליצור אוירה נעימה ויחודית בבלוג שלו.

בקיצור, בעוד שבלוגים אחרים מעלים אבק ברידר שלי, בבלוג שלו אף פעם אין פיגור של יותר משניים שלושה פוסטים.

הנה פרסומת של סמסונג שהוא המליץ עליה, ומאוד מצאה חן בעיני. אם כבר קראתם כמה פוסטים בבלוג שלי אתם יודעים שאני רחוקה מלהיות ממעריצי אפל, וראיתם כאן כבר את הפרסומת של ווינדוס מובייל שגם היא היתה סוג של נעיצת סיכה בבלון האיפון. אז עכשיו הגיע התור של סמסונג.

שבת שלום.

פוסטים קשורים (בדרך זו או אחרת)

2 תגובות

  1. התובנות שלך לגבי "למה אני אוהבת את הבלוג הזה" מעניינות ממש. לא פעם אני תוהה למה אנשים קוראים אותי או למה אני קוראת אנשים אחרים, והסיבות לא תמיד ברורות לי. הסיבות שלך נתנו לי קצת חומר למחשבה…

  2. Two faves to add:
    Bijan Sabet: Simple, clean, to the point, and also shows the personal side of him. I love reading him.
    Nabeel Hyatt: Same, but a huge extra are his recent lightning talks with Bijan. Pure fun to listen to.
    Enjoy!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *