שלוש מחשבות קצרות

לפני שעוד שבוע נגמר, ולא הספקתי שום דבר, הנה כמה מחשבות קצרות ומהירות:

1. טוויטר שלחו לי מכתב געגועים – מענין להזכר מתי הפעם האחרונה שנכנסתי לשם, מה הטריגר ששולח את התזכורת הזו. ללא ספק כמה שבועות, אולי אפילו יותר. שתי מחשבות עלו בי כשקבלתי את המייל הזה. הראשונה היא שלא באמת התעגעגעתי לטוויטר, ואני גם יודעת למה. בעיקר כי יוצא שלמרות שהייתי מאוד בררנית בבניית הפיד שלי, עדין יש בו הרבה רעש ומעט תוכן אמיתי. זו המחשבה האישית. המחשבה השניה, ה"מוצרית" היתה – וואו, אפילו טוויטר הענקיים עובדים על engagement, ומנסים לגרום למשתמשים לחזור.

2. הקופונים והגרופונים – קרה לי כבר יותר מפעם אחת שהופתעתי מההצעות שהגיעו במייל במסגרת הגרופון/קופון. שתי הפתעות לדוגמא –

דופלקס בתלמי מנשה? דופלקס? בתלמי מנשה?

השתלת שיניים. השתלת שיניים? עם קופון? ברצינות?

 

 
3. לינקדאין – שולחים עכשיו מייל "סיכום החדשות", בתדירות שעדין לא הבנתי אותה. העדכונים האלה אמורים לסכם עבורי את הדברים הכי חשובים שקורים עולם האינטרנט בתקופה האחרונה, בצורה ש"מותאמת אישית" אלי. מה שמפתיע אותי בעדכונים האלה הוא שבכל אחד מהם – יש גם חדשה שקשורה ללינקדאין עצמו. לאתר, לשרות שהוא נותן, לחברה עצמה, וכו'. האם יתכן שלינקדאין הוא אחד הדברים החשובים שקורים באינטרנט בכל תקופת זמן? או שיש איזה עיוות קל באלגוריתם?

פוסטים קשורים (בדרך זו או אחרת)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *