עוד סיבות לאהוב את הביביסי

כתבתי בעבר על סיבות לאהוב את הביביסי, ואני עומדת מאחורי הדברים שלי. לאחרונה יש סיבה נוספת, והטריגר לכתיבת הפוסט הזה הוא הגילוי (הלא מפתיע) שהרבה אנשים אוהבים את הסיבה הזו ולא רק אני.

אם יצא לכם במקרה לראות את הסיכום השנתי של החיפושים בגוגל (מה שגוגל קוראים zeitgeist – רוח התקופה), ואם במקרה בדקתם את החיפושים שקפצו בצורה הכי משמעותית השנה (זה אחד האינדקסים שגוגל נותנים, והוא מסתמן כמייצג בצורה מאוד טובה את "רוח התקופה"), הייתם רואים שהמונח שקפץ השנה הכי הרבה בבריטניה הוא – iplayer.

ה-iplayer הוא האפליקציה החדשה של הביביסי, שמאפשרת לראות את תכניות הטלויזיה שלהם, בחינם, באינטרנט (באמצעות וידיאו סטרימינג). הם בדרך כלל מאפשרים לראות כל תכנית בשבוע שאחרי השידור המקורי שלה, ויש שם גם ספריה קצת יותר קבועה. הביצוע, כרגיל בביביסי לאחרונה, הוא פשוט מעולה. אני אוהבת את העיצוב, החיפוש עובד, הצלחה. לאחרונה הם גם השיקו את הפלייר לאב – מעבדת הנסיונות שלהם, ואפשר להיות שותף לניסוי ולבדוק איתם פיצ'רים חדשים.  תענוג.

השרות הזה כל כך מצליח, שספקי האינטרנט כאן כבר דרשו לאחרונה שהביביסי יסבסד הרחבה של תשתיות האינטרנט, כי הגלישה לשרות הזה והצפיה בוידיאו העלתה ברמה משמעותית את הצריכה.

אז כמו שאמרתי בעבר – הביבס (כמו שקוראים להם פה בחיבה), הם עדין חדשניים, סוג של מקוריים, מאוד מאוד אנגלים, ובדרך כלל פשוט תענוג. ודרך אגב… בדרוג של גוגל על המונחים הפופולריים ביותר בחיפוש בבריטניה (לא ה"קופצים" פשוט המחופשים ביותר), במקום השני – הביביסי.

פוסטים קשורים (בדרך זו או אחרת)

תגובה אחת

  1. פינגבק:הבלוגרית » ארכיון הבלוג » אוהבת את הביביסי (שוב)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *