הדס בעולם האמיתי

מדור חדש על חוית המשתמש שלי בעולם האמיתי. מקוה לעדכן פעם בשבוע שבועיים, כי למרבה הצער/שמחה יש המון חויות שכאלה.

קופת חולים כללית
בסך הכל הרבה מהשרותים אתם כבר נותנים אונליין, וזה מרשים. וברור לי שמערכת כל כך גדולה ומורכבת קשה להעביר כולה אונליין, ובכל זאת, לפעמים יש דברים ממש מוזרים…
– יש לכם יופי של אתר. באמת. למה כל כך הרבה רופאים/בדיקות אי אפשר לקבוע דרכו? (וזה מהפרספקטיבה של משפחה בריאה טפו טפו טפו).
– הגעתי כבר לבדיקה. קבלת תוצאות? בדואר או לבא לקחת בעצמי. למה? אפילו פקס זה מתקדם מדי?
– עצה מהרופאה: תעשי את כל הבדיקות הבאות בקופת חולים עצמה, ולא במכונים ששייכים לקופה, כדי שיהיו לנו כל התוצאות במערכת ונוכל להשוות… כלומר הקופה שולחת אותי למכונים כדי לקבל שרות, אבל בפועל השרות הזה יגביל אותי בהמשך. ולמה? בגלל הטכנולוגיה…

 

בנק הפועלים
שלום בנק הפועלים. לא אכנס עכשיו לעובדה שבכל פעם שאני רוצה למשוך כסף מהחשבון שלי, אני צריכה לשלם לכם (1.35ש"ח על כל משיכה? ברצינות?!). אבל הייתי רוצה לדבר על הממשק של הכספומט. אני זוכרת בוודאות, שפעם לפני שהוא היה סוגר את הממשק, הוא היה שואל אותי אם אני צריכה עוד משהו. וזה סביר. השבוע הייתי צריכה למשוך כסף ולחדש סיסמא. זה הצריך ממני להכניס ולהוציא את הכרטיס ולתת את הסיסמא שלי שלוש פעמים. כי המשיכה היתה גדולה, אז הוא הכריח אותי לחלק אותה לשתי פעולות, ואז עוד פעולה של חידוש סיסמא. למה? הרי אין שום סיבה. גם אתם רוצים שאני אזוז מהמכונה הכי מהר שאפשר.

 

אחרון חביב  – ציון לשבח.

עירית תל אביב, ממשק ההרשמה לגני ילדים. אמנם למצוא אותו באתר זה לא פשוט, והדף הרלוונטי מאוד עמוס, אבל כשכבר הגענו לדף הרלוונטי הוא עשוי פשוט טוב. ברור ועובד. תענוג.
עכשיו רק שנקבל את הגן שביקשנו…

פוסטים קשורים (בדרך זו או אחרת)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *