מנהלת המוצר בחופשה (1) – אפליקציות

בעצם הייתי צריכה לאורך כל החופשה רק שתי אפליקציות. Google Maps, ו Apple pay. וזהו. איתן יכולתי לעשות פשוט הכל.

אפליקצית המפות של גוגל הפכה למנוע החיפוש האהוב עלי. החל מאיך מגיעים למקום שרצינו להגיע, השימוש הקלאסי שלה, ועד לאיזה מסעדות יש כאן בסביבה. בהקשרים של להגיע למקומות, היא עושה עבודה מדהימה. כולל מידע שכמעט לא קיים בעולם האמיתי (למשל בניו יורק – האפליקציה יודעת מתי תגיע הרכבת הבאה, כזמן שבתחנות אין את המידע הזה).
בהקשרים של המלצות על מסעדות עוד יש לה הרבה להשתפר. הלכנו בעקבותיה למסעדה איטלקית מומלצת שהתבררה כסוג של קיוסק עם אוכל מחומם במיקרו. ועדין – היא פשוט מנוע חיפוש, מאוד ממוקד ועובד. שעות הפתיחה, המרחק, המחיר, לינקים ישירים לקנית כרטיסים. כל מה שצריך יש שם.

Apple Pay – תשמעו, זה לא רק שלא צריך מזומן, כבר לא צריך ארנק. וזה דבר אדיר. בכל מקום כמעט אפשר לשלם עם הנייד, וזה כל כך נח. קודם כל זה עובד בשניה, שנית זה חוסך זמן בקופות. הכי מרשים זה הנסיעה בתחבורה ציבורית בלי שצריך לקנות כרטיס מראש, בלי שצריך להבין את כל מודל הבילינג ומה יותר משתלם. פשוט לשלוף טלפון ולעבור.
סייג אחד – כשאת מתמכרת להרגשה הזו, והולכת להצגה אפילו בלי הארנק, תגלי שבמזנון מקבלים רק מזומן או כרטיסים (של פעם), ותצטרכי להשאר בלי שתיה… בטוחה שעד הנסיעה הבאה שלי גם זה יסודר. איזה אפליקציות אתם אוהבים בחופשות.

454547 commentsLikeCommentShare

פוסטים קשורים (בדרך זו או אחרת)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *